Захист звітів студентами групи Т-041

31 October 2016

Згідно навчального плану в групі Т-041 спеціальності «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» відбувся захист звітів з виробничо-технологічної практики студентами даної групи. Півтора місяця практиканти перебували на базах різноманітних сільськогосподарських підприємств різних форм власності. Результат виконання програми практики студенти групи представили у формі звіту – щоденника, який презентували через доповіді та мультимедійні презентації в присутності заступника директора з навчальної роботи Блозви І.Й., завідувача відділення Ткаченка О.І., завідувача практиками Парнети Я.В., керівників практики – Демчук О.В., Поплети О.В., Тихохода В.Д.

Студенти поділилися своїми враженнями та отриманими практичними навиками, продемонстрували детальний та всебічний аналіз оснащеності господарств машинно-тракторним парком, обладнанням ремонтних майстерень, дали особистісну характеристику діяльності підприємств. Варто відзначити захист звітів студентами, які проходили практику в ТОВ «Корпорація «Колос – ВС» Борщівського району – Слободи П., Паньківа О., Шкільнюка О., ПАП «Обрій» Ластівки С. та ПАП «Довіра» Чортківського району Захарківа О., Лупиря Б.

Переважно хмарно

Переважно хмарно