Захист звітів студентами групи Г-41

03 November 2016

У групі Г-41 спеціальності «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання» відбувся захист звітів з виробничо-технологічної практики. З 6 червня до 1 липня, 1 вересня до 21 вересня 2016 року практиканти перебували в управліннях експлуатації газових господарств області. Захист практики студенти групи представили у формі звіту – щоденника, який презентували через мультимедійні презентації в присутності завідувача відділення Гільтая В.В., завідувача практиками Парнети Я.В., керівника практики Бігуняка Я.І.

Варто відзначити захист звітів студентами, які проходили практику в ТОВ «Завод газового обладнання «Альфа-Газпромкомплект», лідера в Україні з виробництва газового обладнання м.Тернопіль – Басараби Б., Букая М., Шумського УЕГГ – Пискура А., Верцімаху Н., Заліщицької дільниці Борщівського УЕГГ – Бойка В., Злонкевича Б.