Засідання педагогічної ради

04 November 2016

Третього листопада поточного року під головуванням Я.В.Козія в лекційній залі навчального закладу відбулося планове засідання педагогічної ради. Керівник навчального закладу проаналізував проведення заходів в коледжі, участь керівників структурних підрозділів в засіданнях навчально-методичних комісій ДУ «НМЦ «Агроосвіта», окреслив плани на майбутнє.

З аналізом роботи приймальної комісії та завданнями на 2016-2017 н.р. виступив відповідальний секретар В.В.Бурлак. Про конструювання оптимального культурно-освітнього середовища в академічних групах як необхідної умови успішної адаптації студентів до умов навчання доповіли голова методичного об’єднання кураторів груп О.П.Куропатва та практичний психолог коледжу О.П.Регуш.

Завідувач навчально-методичного кабінету В.В.Поплета проаналізував участь педагогічного колективу в конкурсі «Педагогічні інновації» за минулий рік та вказав на плановість підготовки методичних матеріалів в 2017 році.

Доповнив виступи заступник директора з навчальної роботи, к.п.н. І.Й.Блозва, вказавши на виконання рішень педагогічних рад, оформлення навчально-методичної документації, взаємовідвідування та якість проведення навчальних занять, підготовку до заліково-екзаменаційної сесії.

Переважно хмарно

Переважно хмарно