Проведення мовознавчого конкурсу

11 November 2016

Віддаючи шану рідній мові, у День української писемності та мови, студенти І та ІІ курсів взяли участь у мовознавчому конкурсі ім. П.Яцика, організованому викладачами-філологами циклової комісії гуманітарних дисциплін навчального закладу.

Надзвичайно приємно вразила чисельність учасників, яка засвідчила небайдужість молоді до мовної ситуації в Україні, її бажання продемонструвати знання у царині орфографії, пунктуації, лексики та культури мовлення. Особливо заінтригувало завдання творчого характеру, яке спонукало студентів привідкрити власні погляди на життя і поділитися особистими роздумами про те, як жити яскраво і цікаво. І треба сказати, що більшість дітей таки вірить у світле майбутнє свого і прийдешніх поколінь. Кращих із усіх творчих і небайдужих буде нагороджено грамотами на Святі першокурсників 15 листопада 2016 року.