Завершення навчання студентами-заочниками

02 December 2016

Урочистим врученням дипломів, яке відбудеться 2 грудня поточного року, завершилося навчання в Борщівському агротехнічному коледжі для студентів заочного відділення.

Належну підготовку, міцні теоретичні й практичні знання показали студенти випускних груп під час захисту дипломних проектів та державних іспитів. Високою результативністю захисту дипломних проектів відзначилися студенти спеціальності «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва»: оцінку «відмінно» отримали 7 студентів, «добре» - 18 студентів.

Серед студентів електричного відділення на «відмінно» захистили свої дипломні проекти 5 осіб, на «добре» - 9, на «задовільно» - 1 особа. Якісний показник навчання становить 93,3 %, успішність – 100%.

Серед одинадцяти студентів спеціальності «Комерційна діяльність» п’ятеро осіб склали державний іспит на «відмінно», шестеро – на «добре».

Члени комісії оголосили результати захисту дипломних проектів студентам будівельного відділення: із тринадцяти студентів на «відмінно» захистилося 8 осіб, п’ятеро отримали оцінку «добре». За рішенням Державної кваліфікаційної комісії спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» Грузєвій Альоні, Чепесюку Ігорю, Басарабі Ярославу видати диплом з відзнакою.