Засідання методичної ради

09 December 2016

8 грудня 2016 року в навчально-методичному кабінеті під головуванням заступника директора з навчальної роботи Блозви І.Й. відбулося засідання методичної ради. На порядок денний виносилися питання впровадження сучасних технологій навчання при викладанні дисциплін агрономічного циклу та підсумків проведення декади відділення «Агрономія», з якими виступили Деснега І.К., Гільтай В.В.

Про формування світогляду здорового способу життя, розвитку духовності, зміцнення патріотичної і національної свідомості студентської молоді доповіли Янів О.П., Сарап Г.С.

Бачинська С.В. розповіла про роботу Школи молодого викладача при навчально-методичному кабінеті та роль наставників у формуванні професійних якостей педагогів-початківців.

Завідувач навчально-методичного кабінету Поплета В.В. ознайомив членів методичної ради з планом підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2017 році. План-графік підвищення кваліфікації був затверджений методичною радою.