Захист переддипломної практики

28 December 2016

Студент-будівельник ніколи не стане фахівцем у своїй справі, якщо він не зможе використати на практиці свої теоретичні знання. 26 грудня 2016 року відбувся відкритий захист переддипломної практики студентів групи Б-31 спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель і споруд». В підготовленій презентації були вказані місця проходження практики.

Велика географія розподілу сімнадцяти студентів за базами практики дозволила побачити нові технології на виробництві, різні умови проходження, можливість застосувати свої набуті знання у повному обсязі. Під час захисту спостерігався інтерес та зацікавленість студентів щодо обраної професії. Всіма своїми діями студенти підтверджували вислів: «Теорія мертва при відсутності практики, але практика без теорії – незряча».

Mostly Clear

Mostly Clear