Засідання Школи молодого викладача

25 January 2017

25 січня 2017 року в навчально-методичному кабінеті відбулося засідання Школи молодого викладача за участю заступника директора з навчальної роботи Блозви І.Й., завідувача навчально-методичного кабінету Поплети В.В., завідувача навчально-методичної лабораторії Бачинської С.В.

Ігор Йосипович акцентував увагу присутніх на правильному та своєчасному оформленні навчально-методичної документації на ІІ семестр навчального року та вказав на способи подолання проблем в навчальній роботі, з якими зустрічаються молоді викладачі. Поплета В.В. розповів про впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес та підготовку й проведення відкритих занять. Бачинська С.В. ознайомила молодих педагогів з планом проведення занять в ІІ семестрі 2016/2017 навчального року.

Переважно хмарно

Переважно хмарно