Відбулося засідання педагогічної ради

06 February 2017

Першого лютого поточного року під головуванням Я.В.Козія в лекційній залі навчального закладу відбулося засідання педагогічної ради. Про порядок призначення і виплати стипендії у Борщівському агротехнічному коледжі та використання коштів, передбачених для надання матеріальної допомоги і заохочення (преміювання) студентів доповів заступник директора з навчальної роботи, к.п.н. І.Й.Блозва. З аналізом методичного та матеріально-технічного забезпечення навчальних практик, організацію співпраці з базами практик виступив завідувач навчально-виробничими практиками Я.В.Парнета.

Доповнив виступи Ігор Йосипович Блозва, вказавши на виконання рішень попередніх педагогічних рад, оформлення навчально-методичної документації, взаємовідвідування та якість проведення навчальних занять.