Бесіда «НІ – торгівлі людьми!»

16 February 2017

15 лютого 2017 року в читальній залі бібліотеки коледжу відбулася бесіда «НІ – торгівлі людьми!». Мета заходу підвищити інформаційний рівень та усвідомлення студентами гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища.

Показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Познайомити з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.

Торгівля людьми є порушенням прав людини, становить загрозу гідності та недоторканності конкретної людини і може стати причиною рабського становища жертв такої торгівлі.

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».

Наша країна плідно працює для запобігання торгівлею людьми. Але ми самі повинні бути уважними і обережними.

Бажаємо, щоб ви ніколи не стали жертвою торгівлі.