Відбулося засідання педагогічної ради

21 February 2017

17 лютого поточного року під головуванням Я.В.Козія в лекційній залі навчального закладу відбулося планове засідання педагогічної ради. З аналізом навчально-виховної діяльності коледжу за І семестр та завданнями на ІІ семестр 2016-2017 н. р. виступив заступник директора з навчальної роботи Блозва І.Й. Про організацію навчально-виховного процесу за заочною формою навчання доповів Войтухів П.В. Досвідом роботи щодо впровадження методик компетентнісного навчання як запоруки підготовки сучасного спеціаліста агропромислового виробництва ділилися викладачі Жара А.Б., Кухарик І.Б., Олійник О.І., Скочиляс О.Р.

Члени педагогічної ради розглянули та схвалили звіт заочного відділення за 2016 рік та Положення про організацію освітнього процесу в Борщівському агротехнічному коледжі.