Формула здорового способу життя

24 February 2017

22 лютого 2017 року в читальній залі бібліотеки коледжу в рамках проведення місячника профілактики узагальнень і правового виховання студентської молоді проведено інформаційно-просвітницьку годину «Формула здорового способу життя».

Мета заходу - формування основ здорового способу життя як одного з основних напрямів виховної роботи шляхом проведення широкої інформаційно-просвітницької кампанії. Ознайомити студентів з проблемами куріння, алкоголізму та наркоманії, сформувати адекватне ставлення до цієї проблеми, набути необхідних умінь і навичок безпечної поведінки, протистояти спокусі та соціальному тиску, а також посилити мотивацію до здорового способу життя – такі завдання ставили перед собою організатори заходу.

У проведені інформаційно - просвітницької години активну участь взяли студенти групи Г-11, Б-11, Е-11, К-21 - Шило Валентина, Молодець Анжела, Стельмах Надія.

Присутні мали можливість переглянути відеофільми та експоновану виставку літератури й матеріалів періодичної преси на тему: «Мовчати про це - злочин».

Переважно хмарно

Переважно хмарно