Година спілкування в гуртожитку

24 February 2017

23 лютого 2017 року в гуртожитку №3 Борщівського агротехнічного коледжу відбулася година спілкування «Механізм розвитку залежності від наркотичних речовин». Мультимедійна презентація та відеоролик допомогли усвідомити студентам, яку небезпеку мають наркотики і як це шкідливо для здоров’я людини, зрозуміти механізм розвитку залежності від наркотичних речовин та причини вживання наркотиків. Протягом години спілкування проведено анонімне анкетування «Чи схильний ти до вживання наркотиків?». В кінці заходу вихователь гуртожитку Янів О.П. звернулася до присутніх зі словами: «Ти вільна людина. Ти можеш обрати те, що хочеш. Ти маєш право. Але чи потрібні тобі наркотики? Невже ж ти проміняєш радість повноцінного і здорового життя на блукання і прикрий кінець у світі наркотичних примар?!»