Захист дипломних проектів студентами-газовиками

24 February 2017

23-24 лютого поточного року в Борщівському агротехнічному коледжі проходив захист дипломних проектів студентами спеціальності "Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання". Комісії були представлені цікаві проекти з монтажу та обслуговування систем газопостачання житлових мікрорайонів і житлових будинків, реконструкцій систем газопостачання житлового будинку і котельні. Захист дипломних проектів пройшов на високому рівні, доповіді студентів були грунтовними й правильними. Відмінний захист показали студенти: Букай М., Бойко В., Злонкевич Б., Гудзул М., Михальчук М., Верцімаха Н. Голова та члени екзаменаційної комісії оголосили результати захисту дипломних проектів: із 19 студентів на "відмінно" захистилося 9 осіб, семеро осіб отримали оцінку "добре", троє - "задовільно". За рішенням екзаменаційної комісії Бойку Віталію, Букаю Максиму видати диплом з відзнакою та всім присвоїти кваліфікацію техніка з експлуатації устаткування газових об'єктів.