Відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів

03 March 2017

1 березня 2017 року в Борщівському агротехнічному коледжі відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель і споруд», «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання». День вручення дипломів, без сумніву, назавжди залишиться в пам’яті випускників, адже розділити радість їхнього свята прийшли викладачі, випускники минулих років, батьки, друзі. З вітальним словом до випускників звернувся директор коледжу Я.В.Козій, який побажав уже колишнім студентам здоров’я, сили, невичерпної енергії на професійній ниві. Щасливої долі, вірних друзів, наснаги та оптимізму у трудовій діяльності зичив завідувач відділення «Будівництво та цивільна інженерія» В.В.Гільтай. До вітань долучилися і куратори груп – Продан Н.С., Журецький В.В. Тридцять шість випускників-спеціалістів подякували своїм наставникам за хороші знання, досвід, душевне тепло, яким вони були оточені в навчальному закладі.

Переважно хмарно

Переважно хмарно