Тенісний турнір

15 March 2017

14 березня поточного року на базі спортивного комплексу Борщівського агротехнічного коледжу відбувся тенісний турнір за участю студентів та працівників навчального закладу.

Під час турніру було проведено 42 гри. В фіналі зустрілись сильніші тенісисти коледжу. Серед студентського складу - Кубей Сергій, Сисюк Вадим, Аротюнян Артуш, Грегоращук Ігор, Слободян Святослав. Серед працівників навчального закладу – Козій Ярослав Васильович, Блозва Ігор Йосипович, Костюк Ярослав Романович, Ставрук Дмитро Володимирович, Оробко Ярослав Васильович.

Переможцями та призерами серед студентів визнано: Сисюка Вадима, студента групи Е-31, що виборов І місце; Грегоращука Ігоря, студента групи Б-11, що посів ІІ місце; Кубея Сергія, студента групи К-11, що зайняв ІІІ місце. Четверте місце отримав студент групи К-11 Аротюнян Артуш, п’яте дісталося Слободяну Святославу, студенту групи Е-31.

Серед працівників навчального закладу перемогу завоювали:

Ставрук Дмитро Володимирович (І місце)

Костюк Ярослав Романович (ІІ місце)

Оробко Ярослав Васильович (ІІІ місце).

Бажаємо всім переможцям та учасникам турніру успіхів та нових перемог.