Відбулось відкрите заняття

20 March 2017

16 березня 2017р. викладачем комп’ютерних дисциплін Гонтарук Л.Г. проведено відкрите заняття з інформаційних систем і технологій в комерційній діяльності на тему «Організація електронної комерції» у групі К-31. У ході заняття студенти з’ясували сутність поняття та загальну характеристику електронної комерції, її основні категорії, дослідили її характерні риси та переваги перед традиційною, ознайомились із розвитком електронної комерції у світі та в Україні.

Заняття проводилося цікаво, жваво, методично грамотно, високопрофесійно, з використанням сучасної мультимедійної техніки. Дуже вдало викладач провела мотивацію пізнавальної діяльності студентів, наголосивши, що дана тема має велике значення на практиці, так як ринок електронної комерції в Україні розвивається швидкими темпами.

Використаний Л.Г. пошуковий метод викладання матеріалу, спонукав студентів до роздумів, самостійного пошуку відповідей на питання організації електронної комерції.

Викладач продемонструвала уміння взаємодіяти з групою, показала міждисциплінарні зв’язки під час вивчення інформаційних систем та технологій в комерційній діяльності. Студенти мали змогу продемонструвати вміння спілкуватися на професійну тематику.
Людмила Григорівна зацікавила студентів та присутніх на занятті цікавим матеріалом та різноманітними формами і методами навчання.

На занятті були присутні колеги з циклової комісії, викладачі інших предметів, молоді викладачі.
З належною оцінкою проведеного заняття виступив голова циклової комісії фундаментальних дисциплін Юзва П.П. та завідувач навчально-методичного кабінету Поплета В.В.