Дні спеціальності «Комерційна діяльність»

22 March 2017

Традиційно у ці весняні дні в Борщівському агротехнічному коледжі проходить декада спеціальності «Комерційна діяльність». Розпочалася вона  урочистим відкриттям та виставкою – ярмаркою талантів.

Протягом десяти днів, з 20 до 30 березня, студенти всіх курсів спільно з викладачами братимуть участь у заходах, спрямованих на розвиток творчої активності і зацікавленості студентів, сприятимуть формуванню їх наукового світогляду. Серед них: І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики і комп’ютерної техніки, конкурс Бізнес-планів, заняття у формі усного інформаційного журналу «Філософія моєї професії», відкрите заняття з навчальної дисципліни «Податкова система», виховна година на тему «Доброта та милосердя у моєму житті». Завершиться декада економічними новинами, інформаційно-просвітницькою годиною, випуском радіогазети та підведенням підсумків.