Проведення профорієнтаційної роботи

22 March 2017

З метою проведення профорієнтаційної роботи, у співпраці з районним центром зайнятості 21 березня поточного року в Борщівському агротехнічному коледжі відбулася планова зустріч відповідального секретаря приймальної комісії В.В.Бурлака з випускниками 9-А класу Борщівської ЗОШ №1. Учні школи ознайомилися з матеріально-технічною базою спеціальностей, аудиторіями та лабораторіями. Неабияке враження залишилось у них від відвідин музею історії навчального закладу, екскурсію в якому провела Стецько Т.В. Раді будемо бачити учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних училищ, ліцеїв на Дні відкритих дверей, що відбудеться 6 квітня 2017 року. Сподіваємось, що такі зустрічі допоможуть абітурієнтам визначитись у виборі ними майбутньої професії.