І етап всеукраїнської олімпіади з інформатики

23 March 2017

21 березня 2017року в рамках днів спеціальності "Маркетинг" під керівництвом викладача Гонтарук Л.Г. було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики і комп'ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
Всеукраїнська олімпіада проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, стимулювання творчої праці, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, підвищення якості підготовки фахівців.
Слід відзначити високий рівень знань та практичних навиків учасників олімпіади.
Студенти груп К-21 та К-32 показали відмінні знання та практичні навики роботи з офісними програмами. Перше місце розділили між собою Новацька Маргарита (К-31) та Вовчук Марія (К-21), друге отримала Бачинська Христина (К-31), третє - Краснопера Аліна (К-21).
Щиро вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів!