Участь у розширеній конференції

24 March 2017

22 березня 2017 року на базі Київського коледжу будівництва та архітектури відбулася розширена конференція Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації».

В роботі конференції взяли участь 229 делегатів. Делегатом конференції від Борщівського агротехнічного коледжу був завідувач відділення Крисак І.М.

Під час роботи конференції були розглянуті наступні питання:

1. Звіт про діяльність Всеукраїнської громадської організації «Асоціація вищих

навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації» та звіт ревізійної комісії

2. Проведення виборів нового складу керівних органів Всеукраїнської громадської організації «Асоціація вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації».

3. Обговорення Перспектив і напрямів діяльності Всеукраїнської громадської організації «Асоціація вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації».

4. Розгляд та прийняття проекту Концепції державної політики щодо підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», підготовлений робочою групою.

5. Внесення змін та доповнень до Статуту Всеукраїнської громадської організації «Асоціація вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації».

6. Затвердження Резолюції розширеної конференції Всеукраїнської громадської організації «Асоціація вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації».

7. Різне.