Проведено олімпіаду з бухгалтерського обліку

27 March 2017

24 березня поточного року серед студентів груп К-21 і К-31 Борщівського агротехнічного коледжу викладачем Олійник Ольгою Іванівною проведено олімпіаду з навчальної дисципліни «Бухгалтерський облік». Олімпіаду було організовано в два етапи: один мав підготовчо-розважальний характер, де учасники підкреслили важливість професії бухгалтера в діяльності підприємства в ринкових умовах господарювання, а також створили гарний настрій для глядачів, звертаючись до поезії та народного гумору про бухгалтерський облік.

На другому етапі студенти груп індивідуально виконали бухгалтерську задачу з складання бухгалтерських проводок, відкриття рахунків бухгалтерського обліку та складання бухгалтерського балансу. Переможцями олімпіади стали студенти групи К-21 Стельмах Н, Шеремета О. та студентка групи К-31 Чубак О. Переможці братимуть участь в обласній олімпіаді з навчальної дисципліни «Бухгалтерський облік».

Mostly Clear

Mostly Clear