День відкритих дверей в навчальному закладі

07 April 2017

З метою проведення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді, в рамках декади відділення «Агроінженерія» 6 квітня 2017 року в Борщівському агротехнічному коледжі відбувся День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти завітали в наш навчальний заклад, щоб з перших уст дізнатися про цьогорічні особливості вступної кампанії та ознайомитися з матеріально-технічною базою. Завдяки співпраці керівництва Борщівського агротехнічного коледжу з директорами шкіл району, області до навчального закладу завітали випускники шкіл Борщівського, Чортківського, Заліщицького, Теребовлянського районів. Про підготовку фахівців за шістьма спеціальностями розповів заступник директора з навчальної роботи Блозва І.Й. Відповідальний секретар приймальної комісії ознайомив присутніх з особливостями вступу 2017 року, термінами прийому документів. Учні мали можливість відвідати музей історії коледжу  та поспілкуватися з викладачами, студентами.

Переважно хмарно

Переважно хмарно