Крок до управління якістю освіти

24 April 2017

Впродовж останніх років Державною установою «НМЦ «Агроосвіта» проводиться незалежний замір знань студентів аграрних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Сьогодні, 24 квітня 2017 року, студенти відділення «Електрична інженерія та комерційна діяльність» спеціалізації «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі» брали участь в тестуванні та показали хороші результати: 17 осіб отримали оцінку «відмінно», дев’ять – «добре». Середній бал заміру знань становить 4,65.

25 квітня тестування проводитиметься для студентів спеціальності «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва», а 15 травня для студентів комерційної діяльності. Бажаємо творчих успіхів!