Математика і реальні процеси життя

28 April 2017

Перед вищою школою стоять важливі завдання щодо підвищення ефективності навчання і якості підготовки майбутніх фахівців. Відкрите заняття в Борщівському агротехнічному коледжі є невід'ємним елементом методичної діяльності викладача.

27 квітня, викладачем фундаментальних дисциплін Доскоч Г.Я., було проведено відкрите заняття, на базі групи Аі-011 відділення «Агроінженерія" з навчальної дисципліни «Математика» на тему: « Прямокутна система координат у просторі. Декартові координати у просторі". Основною метою заняття було показати зв’язок методу координат з реальними процесами життя.

Для реалізації навчальних, розвиваючих та виховних цілей викладач намагається сприяти розширенню кругозору студентів, формуванню професійного світогляду, розвитку просторової уяви, формувати зацікавленість у результатах спільної роботи, розвивати творчі здібності і логічне мислення студентів при розв’язуванні практичних задач, формувати організаційну, соціально-особистісну, інформаційну, життєтворчу компетентності. Викладач вміло використала методи (словесні, наочні, евристичні) і форми активізації пізнавальної діяльності студентів (індивідуальна, групова, колективна, самостійна).

Цікавими були виступи студентів із творчим домашнім завданням – історичне дослідження.

.