Відбулося засідання педагогічної ради

15 May 2017

11 травня поточного року під головуванням Козія Я.В. в лекційній залі навчального закладу відбулося планове засідання педагогічної ради.

Керівник навчального закладу проаналізував проведення заходів в коледжі, участь керівників структурних підрозділів в засіданнях навчально-методичних комісій ДУ «НМЦ «Агроосвіта», окреслив плани на майбутнє.

З аналізом виконання рішень попередніх педагогічних рад виступив заступник директора з навчальної роботи Блозва І.Й. та завідувач заочного відділення Войтухів П.В.

Про змістовно-організаційні засади та завдання циклових комісій з модернізації використання інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні навчальних дисциплін доповіли голови циклових комісій – Ковцун А.Я. та Деснега І.К.

Заступник директора з виховної роботи Сарап Г.С. та практичний психолог Регуш О.П. розповіли про конфлікти в студентському спілкуванні та вказали на способи їх подолання.

Mostly Clear

Mostly Clear