Участь в роботі семінару

18 May 2017

З метою впровадження сучасних енергоощадних технологій в сучасному будівництві на базі Немирівського коледжу будівництва та архітектури Вінницького національного аграрного університету відбувся семінар-тренінг, участь в якому брали викладачі Борщівського агротехнічного коледжу – Продан Н.С., Гонтарук В.В., Журецький В.В.

Відкрили семінар Шевченко В.І., завідувач кабінету навчально-методичного забезпечення технічної та економічної освіти НМЦ «Агроосвіта» та Маринич Ю.В., методист НМЦ «Агроосвіта», які вказали на необхідність впровадження новітніх енергозберігаючих технологій та альтернативних видів енергії в будівництві.

Представники підприємства «Термодім» (компанія «Валькірія»), компаній «Українська енергопромислова група», «Енергоменеджери: рецепт економії енергії» поділилися досвідом виробництва блоків з пінополістиролу для будівництва будівель і споруд.

Учасники семінару обговорили питання енергозбереження як стратегії державних програм, енергозберігаючих матеріалів, конструкцій, технологій в будівництві, показали їх практичне застосування в минулому та сьогоденні. Висловлюємо щиру вдячність адміністрації Немирівського коледжу будівництва та архітектури Вінницького НАУ за високу організацію проведення тренінгу та змістовно проведену екскурсію до палацу графині М.Г.Щербатової.