Здобуття робітничої кваліфікації

01 June 2017

30 травня поточного року в Борщівському агротехнічному коледжі відбувся державний кваліфікаційний іспит на здобуття робітничої професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Державна кваліфікаційна комісія, до складу якої входив інспектор ГУ Держпродспоживслужб в Тернопільській області Смільницький М. Р., відмітила високі теоретичні знання та практичні навики з водіння тракторів та зернозбирального комбайна у студентів груп Т-031, Т-032, Т-21, Аі-11, Впр-31.

Разом із студентами право керувати тракторами категорії «А1» отримали і 12 слухачів курсів Борщівського районного центру зайнятості. Більшість з них ще кілька місяців тому брали участь в АТО, захищаючи нашу країну на Сході, а сьогодні отримали престижну хліборобську професію.

Щиро бажаємо усім успіхів!