Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо!

19 June 2017

За підсумками конкурсних творчих звітів професійно-технічних та вищих навчальних закладів I-V рівнів акредитації під гаслом «Україна - єдина родина» Борщівський агротехнічний коледж нагороджується дипломом II ступеня, грамотою за кращу експозицію виставки художньої і технічної творчості.

Нагороджується за кращу експозицію музеїв та музейних кімнат історико-етнографічний музей Борщівського агротехнічного коледжу, бібліотека навчального закладу.

Визнано переможцями творчих звітів за жанрами і видами мистецтва та нагороджено дипломами лауреатів: народний аматорський гурт «Солоспів», фольклорний гурт «Жартівниці», аматорська чоловіча хорова капела «Гомін» Борщівського агротехнічного коледжу.

Дипломом I ступеня нагороджується Інна Ониськів, дипломом II ступеня - Микола Вадовський, солісти-вокалісти Борщівського агротехнічного коледжу.