День випускника

04 July 2017

Уже традиційно в кінці червня Борщівський агротехнічний коледж святкує День випускника Вродливе юнацтво крокувало у цей день в доросле життя.З цим урочистим днем випускників привітали зі сцени директор коледжу Ярослав Васильович Козій ,керівництво міста Кобилянський Іван Іванович та району Юзьків Людмила Володимирівна.

Дорогі випускники!

Ну, от і все! Добіг кінця ще один знаковий етап вашого життя – студентські роки. Те, чого так прагнули, до чого цілеспрямовано йшли, виявилося ближчим, ніж очікували.

Молоді та юні! Саме від вас тепер залежить майбутнє нашої держави. Перед вами відкриваються нові життєві обрії. Нехай вони будуть ясними, і нехай диплом випускника Борщівського агротехнічного коледжу залишається для вас не просто документом про освіту, але й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості і знаком приналежності до багатотисячної родини БАТК.

Переважно хмарно

Переважно хмарно