Завершення навчального року

05 July 2017

Останнім засіданням педагогічної ради, що відбулася 4 липня поточного року, закінчився 2016-2017 навчальний рік. Про вагомі здобутки навчального закладу, оновлення матеріально-технічної бази, плани роботи на літній період доповів керівник коледжу Козій Я.В. З аналізом навчально-освітньої діяльності відділень за 2016/2017 навчальний рік виступили завідувачі відділень – Крисак І.М., Ткаченко О.І., Гільтай В.В.

Про основні напрямки вдосконалення проведення навчальних занять та підсумки навчально-методичної роботи педагогічного колективу розповів завідувач навчально-методичного кабінету Поплета В.В.

З інформацією про проект педагогічного навантаження на наступний навчальний рік, переведення студентів на наступний курс навчання, встановлення ліміту стипендіатів для призначення академічної стипендії виступив  заступник директора з навчальної роботи Блозва І.Й.

Завершилося засідання педагогічної ради побажанням миру, добра та гарного відпочинку в період відпустки.