Відбулося спортивне свято «Хочеш бути щасливим? Будь здоровим!»

18 September 2017

У вівторок 12 вересня на базі спортивного комплексу Борщівського агротехнічного коледжу відбулося спортивне свято «Хочеш бути щасливим? Будь здоровим!» присвячене Дню фізкультури в спорту України.

З вітальним словом до учасників звернувся директор коледжу Козій Ярослав Васильович.

До програми змагань серед студентів перших курсів були включені  комбінована естафета,перетягування канату,міні-футбол.

Переможцями в комбінованій естафеті стали студенти групи АІ-012(Куратор групи Поплета В.В.). Друге місце посіли  відповідно АІ-011(Куратор групи Конрад Л.А.) і К-11 (Куратор групи Олійник О.І.). В перетягуванні канату сильнішими виявились студенти групи Е-11(Куратор групи Куропатва О.П.), друге місце виборола група АІ-012, третє А-11(Куратор групи Височинська М.Р.) В змаганнях з міні-футболу перемогу здобула команда групи АІ-11(Куратор групи Белюх Н.В.) Друге місце – АІ-012, третє Г-11(Куратор групи Журецький В.В.) і А-11. В підтягуванні на перекладині сильнішим виявився студент групи АІ-11 – Никирса Денис з результатом 29 раз. Другим був Журибіда Андрій- група К-11. Третє місце посів студент групи Г-11- Тирон Денис.