Співпраця продовжується

25 October 2017

20 жовтня 2017року в рамках декади агрономічного відділення відбулася екскурсія-семінар у господарство ТОВ «Енергетична ферма»

(м. Борщів) для студентів даного відділення. Організаторами зустрічі була запропонована лекція на тему: «Стан, перспективи та особливості створення енергетичних плантацій верб в Україні», яку цікаво подав Фучило Я.Д., професор, академік Лісівничої академії наук України, доктор сільськогосподарських наук.

Такі зустрічі з науковцями дають можливість студентам почерпнути нову інформацію про стан і перспективи розвитку окремих галузей сільськогосподарських підприємств, ознайомитися з окремими прийомами та нововведеннями при вирощуванні маловідомих і перспективних культур, які вводяться у виробництво.