ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ

26 October 2017

Цікаво, інформаційно і по-сучасному було проведене викладачем інформатики і комп’ютерної техніки Гонтарук Л.Г. відкрите практичне заняття в групі К-21 на тему: “Опрацювання текстової інформації за допогою системи обробки текстів. Форматування тексту в Ms Word”. Надзвичайно актуальна тема, оскільки сьогодні важко уявити студента, професіонала будь-якої сфери діяльності, який би не працював з текстовою інформацією.

Заняття супроводжувалося роботою студентів в команді, індивідуальним виконанням завдань та бесідою з викладачем. Вдале поєднання мультимедійного процесора протягом формулювання проблеми та пошуку шляхів її вирішення. На заняттях використовувалися різноманітні методи: “мозковий штурм”, “снігова куля”, “дискусія” та “мікрофон”. Цікавим моментом заняття було використання смартфонів для проходження тестування за допомогою програми Kahoot. Студенти справлялися із усіма поставленими завданнями, були активними.

Thunderstorms

Thunderstorms