Конференція із захисту звітів

27 October 2017

26 жовтня на відділенні «Агрономія» відбулась конференція із захисту звітів щодо проходження виробничої технологічної практики студентами групи Впр-41 у господарствах Борщівського району та області, де вони ознайомились із новітніми та енергозберігаючими технологіями вирощування сільськогосподарських культур. Кожен студент презентував результати своєї роботи під час практики використанням слайдів та відеороликів.

Особливу увагу заслуговують відеоматеріали проходження практики студентами Ванджурою М. у ТОВ «Україна» с. Скорики Підволочиського району, Бошком  П. у ТОВ « Золота нива» с. Стрілківці Борщівського району, Пруським А. у СФГ «Сокіл » с. Тулин  Борщівського району. Про проходження виробничої  технологічної практики студентами на колекційно- дослідному полі Борщівського агротехколеджу цікаво і емоційно доповіли  Ротко С. та Шестерняк М.