Навчання студентів ВП НУБіП України «Заліщицького аграрного коледжу ім..Храпливого»

01 November 2017

З 30 жовтня по 3 листопада поточного року на базі Регіонального навчально-практичного центру Борщівського агротехнічного коледжу проходить навчання студентів ВП НУБіП України «Заліщицького аграрного коледжу ім..Храпливого» з вивчення сучасної сільськогосподарської техніки та новітніх технологій вирощування сільськогосподарських культур. Студенти мають можливість вивчити будову і принципи роботи сучасної сільськогосподарської техніки. Практичні заняття та практичне водіння трактора CASE 340 проходять на базі «Корпорації «Колос-ВС» (с. Більче-Золоте Борщівського району). Для студентів даного навчального закладу була організована екскурсія в печеру «Кришталева», що розташована в селі Кривче Борщівського району.

Thunderstorms

Thunderstorms