«Десять Заповідей Божих-наш дороговказ»

10 November 2017

В Борщівському агротехнічному коледжі проведено виховну годину на тему : «Десять Заповідей Божих-наш дороговказ»(Куратор групиВпр-31 Моспан В.Ю.) Метою виховного заходу було окреслення людських потреб дотримуватися Божих Заповідей кожним християнином.

Присутнім у залі студентам акцентовано увагу на настановах заповідей,які дійшли до нас крізь віки ,як закони добра,краси і любові.

Свій артистизм та творчість в ході заходу продемонстрували кращі студенти групи Коломієць А., Зайченко І., Кидало О., Литвиненко В., Настюк Р.

Борщівський агротехнічний висловлює вдячність за змістовну розмову із отцем Михайлом Манькутом,сотрудником церкви Успіння Пресвятої Богородиці міста Борщева.Традиція проведення подібних виховних заходів у навчальному закладі буде збережена і надалі.