Чемпіонат КВК-2017

17 November 2017

Чи вміють студенти жартувати? Так - вміють! І це довели студенти Борщівського агротехнічного коледжу 15 листопада 2017 року, взявши участь у чемпіонаті КВК-2017. Розпочалася гра із святкового вітання студентам від педагогічних працівників навчального закладу з нагоди Міжнародного дня студента. У святі веселих та кмітливих взяли участь 6 команд: "Новий поворот" (спеціальність "Агроінженерія"), "Уражені струмом" (спеціальність"Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"), "Каприз" (спеціальність "Маркетинг"), "Агрономічний бум" (спеціальність "Агрономія"), "Євробуд" (спеціальність "Будівництво та цивільна інженерія"), "Гоп-стоп" (спеціальність "Монтаж, обслуговування і устаткування систем газопостачання"). Почуття гумору, кмітливість і гостроту розуму команди демонстрували у трьох "КВНівських" конкурсах. Позитивні емоції, щиру посмішку та гарний настрій подарували глядачам студенти БАТК. Щиро вітаємо команди "Новий поворот", "Євробуд" та "Каприз" із зайнятими призовими місцями!!!