Захист дипломних проектів

01 December 2017

Протягом 21-23 листопада поточного року в Борщівському агротехнічному коледжі відбувся захист дипломних проектів студентами-заочниками з спеціальностей "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва", "Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі", "Будівництво та експлуатація будівель і споруд", а також комплексного кваліфікаційного іспиту з спеціальності "Комерційна діяльність". Екзаменаційні комісії з вказаних спеціальностей очолювали висококваліфіковані фахівці з Подільського державного аграрно-технічного університету: Дуганець В.І., Панцир Ю.І., Пастух Ю.А., Олещук С.Я. Комісія гідно оцінила якість виконання дипломних проектів та знання студентів-заочників.