ЛІНІЙКА-РЕКВІЄМ З НАГОДИ ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

21 Лютий 2018

Небесна Сотня –
То в серцях вогонь.
Він гаряче палав за Україну…
20 лютого в Україні відзначається пам’ятний день – День Героїв Небесної Сотні, який встановлений на честь вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті загиблих під час масових зіткнень на Майдані Незалежності взимку 2014 року. З цієї нагоди в Борщівському агротехнічному коледжі відбулася лінійка-реквієм, проведена викладачем соціально-економічних дисциплін Стецько Т.В. та студентами навчального закладу. Майдан Незалежності 2014 року – це справді те місце, де здобували свободу, де були різні почуття: радість, єдність, гордість, милосердя, повага, гідність, взаємодопомога і разом з тим біль, розпач, безвихідь. Низький уклін матерям і батькам, що виховали таких синів і дочок! Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв «Небесної Сотні» у наших серцях. Викладачі та студенти вшанували хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України!
Вічна пам’ять героям!
Слава Україні!