Коледж розширює співпрацю

21 Лютий 2018

19-20 лютого Борщівський агротехнічний коледж відвідала делегація Сумського державного університету. Заступник директора Центру заочної, дистанційної та вечірньої форми  навчання  Скорба О.А. та відповідальний секретар центру Грамма О.М. зустрілись зі студентами коледжу, розповіли про Сумський державний університет, запросили їх на навчання. Начальник центру комп’ютерних технологій Півень А.Г. та викладач Силка О.О., в рамках тренінгу «Хмарні технології Microsoft Offise 365» , провели навчання з викладачами коледжу. 32 викладачі нашого навчального закладу отримали сертифікати користувачів і доступ до усіх сервісів  «Office 365». Відбулася зустріч представників університету з директором коледжу Козієм Я.В. та заступником директора з навчальної роботи Блозвою І.Й.,  в ході якої було обговорено та підписано договір про співпрацю між Сумським державним університетом та Борщівським агротехнічним коледжем. Гості мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою коледжу, музеєм історії України.

Thunderstorms

Thunderstorms