«Цигарка – ворог, зброя проти неї – ваша воля »

23 Лютий 2018

21 лютого 2018 року в гуртожитку №2 проведено годину спілкування«Цигарка – ворог, зброя проти неї – ваша воля ».

Вихователь, Корольчук Н.М. та студенти, що проживають в гуртожитку розповіли студентам про негативний вплив куріння на здоров’я людини, а особливо, як куріння впливає на організм дівчини. Протягом години спілкування студенти переглянули відеоролики, про шкідливість куріння.

Життя створено для того, щоб посміхатися, дружити, любити, мріяти, перемагати. А для цього необхідно вести здоровий спосіб життя. А це уроки фізкультури, заняття у спортивних секціях.

Після проведеної години спілкування кожний студент зробив для себе висновок, а який саме – вирішувати кожному окремо.

Thunderstorms

Thunderstorms