«З рабства дорога додому важка»

23 Лютий 2018

Метою підвищення правових знань студентської молоді та свобод громадян України за кордоном 22 лютого 2018р. Вихователем гуртожитку Янів О.П. зі студентами була проведена  година спілкування  на тему: «З рабства дорога додому важка».

Говорячи про проблему торгівлі людьми, яка є актуальною і для українського суспільства, одним з пріоритетних напрямків просвітницької роботи зі студентами є підвищення їх правових знань.

Година спілкування спонукала студентів замислитись чи справді «солодкі» обіцянки про можливість легкого заробітку за кордоном не обернуться для них несподіваним фальшем. Саместудентська молодь, котра недостатньо ознайомлена зі своїми правами і обов’язками є легкою наживою для торговців живим товаром. Адже, кожен повинен сам потурбуватися про себе, бути юридично грамотним, знати, де може чатувати небезпека, вчитися захищати себе, свої права і обов’язки.

Студенти отримали корисні поради щодо того, як не потрапити в тенета ошукачів, якщо вирішуватимуть виїхати за кордон чи то здобувати освіту, чи то на роботу.