Відкрите заняття з іноземної мови

01 March 2018

28 лютого поточного року викладач іноземних мов Борщівського агротехнічного коледжу Чепесюк Л.І. запросила колег на цікаве відкрите заняття з іноземної мови (за професійним спрямуванням) на тему: «Ділова поїздка за кордон. Переваги і недоліки видів подорожей». Метою заняття було узагальнити лексичний і граматичний матеріал, систематизувати монологічне та діалогічне мовлення студентів-комерсантів, які планують мандрувати англомовними країнами. Викладачем використано дієві методи навчання («мозкова атака», «своя опора»), а також створені студентами групи К-21 презентації, що дозволили усім присутнім милуватися цікавими місцями Канади, США та Великобританії. Змістовними були тексти для аудіювання, інтригуючими запитання тестів. На домашнє завдання студентам було запропоновано скласти невеличке власне висловлювання «В яку б країну я відправився як бізнесмен?»

Ясно

Ясно