02 March 2018

28 лютого поточного року в рамках проведення декади спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» в Борщівському агротехнічному коледжі було проведено. День відкритих дверей. До навчального закладу завітали студенти ВПТУ, ПТУ, ліцеїв з різних районів. Майбутніх абітурієнтів зустріли директор коледжу Козій Я.В., завідувач відділення Гільтай В.В., голова циклової комісії будівельних дисциплін Продан Н.С..

Студенти професійно-технічного училищ мали змогу побачити аудиторії, лабораторії, поспілкуватися з студентами нашого навчального закладу.

Запрошені гості відчули атмосферу радості, побувавши на урочистому врученні дипломів студентам спеціальностей «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» і «Монтаж, обслуговування  устаткування і систем газопостачання»

Ясно

Ясно