Місячник правових знань в БАТК завершується..

11 March 2018

6 березня в Борщівському агротехнічному коледжі відбулася зустріч, яка проходила в рамках завершення в навчальному закладі місячника правових знань та правової інформації.

Метою всіх міроприємств, що відбувалися протягом місяця була і є профілактика негативних явищ у студентському колективі. Студентський вік – вік становлення. Саме в ці роки юнаки та дівчата поспішають ввійти в світ дорослих людей. Бажають все спробувати, про все скласти власну думку. Якщо додати до цього проблеми повсякденного життя – від економічних до особистих, зокрема перші особисті драми і розчарування, невміння опановувати собою, то можна зрозуміти, чому часто саме в цьому віці молоді люди не знаходять вірні орієнтири, стають схильними до негативних звичок та до порушень закону. Правопорядок, знання законів та їх дотримання – єдиний шлях до загального порядку в особистому житті, в навчальному закладі, та і в державі в цілому.
Багато хто з студентів дивується дізнавшись, що безневинні на перший погляд повсякденні вчинки часто мають правову оцінку. Право і закон супроводжують людину все життя.
Ми живемо в світі правових відносин. Помилковою є думка, ніби сфера застосування права обмежується покаранням осіб, які вчинили різні правопорушення. Більш важливою є робота по профілактиці можливих правопорушень.
Саме таку мету мала зустріч студентського колективу з заступником керівника Чортківської місцевої прокуратури Носовським Михайлом Володимировичем. Зустріч була цікавою, результативною і в черговий раз засвідчила, що дотримання законності – важливий елемент життя демократичного суспільства.

Rain

Rain