Відбулося засідання методичної ради

23 March 2018

22 березня поточного року в навчально-методичному кабінеті Борщівського агротехнічного коледжу під головуванням заступника директора з навчальної роботи Блозви І.Й. відбулося засідання методичної ради. З аналізом підготовки викладачів до чергової атестації у 2018 році виступив завідувач навчально-методичного кабінету Поплета В.В. Про оформлення характеристик та атестаційних листів викладачів, що атестуються, доповіла Бачинська С.В.

Досвідом використання мультимедійних дидактичних вправ LearningApps на заняттях дисциплін соціально-економічного циклу поділився голова циклової комісії Сарап Р.К.

Про правове виховання як цілеспрямований постійний вплив на студентську молодь з метою формування у неї правової культури розповіла викладач соціально-економічних дисциплін Кобилянська О.Д.

Thunderstorms

Thunderstorms