Декада спеціальності «Маркетинг»

27 March 2018

26 березня поточного року відбулося відкриття декади спеціальності «Маркетинг». Першим етапом став конкурс стінгазет на тему: «Моя спеціальність – моє життя». Куратори та активи груп спеціальності «Маркетинг» активно взяли участь у заході та презентували своє бачення проблем в галузі управління та адміністрування. Студенти коледжу мали можливість оцінити презентацію кожної групи.

В лекційній залі колежу із вступним словом до студентів та присутніх гостей звернулися заступник директора з навчальної роботи Блозва І.Й. та голова циклової комісії економічних дисциплін Жара А.Б. Студентка групи К-31 Танасійчук А. охарактеризувала маркетолога як одну з найперспективніших професій в Україні, а студенти Пішко Ю., Стельмах Н., Краснопера А. і Вовчук М. ознайомили всіх присутніх із своїми бізнес-ідеями, представили бізнес-плани, які в майбутньому зможуть реалізувати у своїй професійній діяльності.

Гостями на заході відкриття декади були спеціалісти Борщівського районного центру зайятості, які надали детальну консультацію з працевлаштування майбутніх випускників Борщівського агротехнічного коледжу.

Всі заплановані заходи, які будуть проводитись в рамках декади, спрямовані на поглиблення теоретичних і практичних знань студентів, розвиток творчої ініціативи, інтересу до майбутньої професії, сприяння інтелектуальному і духовному розвитку студентів, впровадження сучасних технологій.