Успіх борців вільного стилю БАТК

29 March 2018

Минулого тижня 22-23 березня 2018 року в м. Мелітополь Запоріжської області на базі Таврійського ДАТУ відбулися Всеукраїнські фінальні змагання  з вільної боротьби серед студентів аграрних вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, в яких успішно виступили студенти Борщівського агротехнічного коледжу, посівши друге загальнокомандне місце. Наші борці стали переможцями, зайнявши І місце в двох вагових категоріях – 55 кг., та 96 кг., в категорії 84 кг. були другими  та в трьох вагових категоріях - 60 кг., 66 кг., 74 кг. - треті. Переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами, а команда БАТК - кубком  за зайняте друге загальнокомандне місце. Високу спортивну майстерність і бійцівський характер в цих змаганнях показали студенти: Щур Олег, Шеременко Ростислав, Підгайний Петро, Кіцей Руслан, Семенюк Віталій. Так тримати!!!

Thunderstorms

Thunderstorms