Проведення науково-практичної конференції

12 April 2018

4 квітня поточного року під керівництвом викладача Демчук О.В. проведено науково-практичну конференцію на тему: «Актуальні економічні питання в Україні » за участю студентів груп спеціальності « Маркетинг».

Конференція є важливим чинником підвищення ефективної професійної підготовки майбутніх фахівців,  передбачає індивідуалізацію навчання, сприяє формуванню активності, допитливості, спонукає до самостійних пошуків. У своїх доповідях дослідники представили ряд актуальних  питань: «Ефективний керівник: ключові компетенції для досягнення успіху» (ст. гр. К-21 Мельничук Т.); «Маркетинг та його сучасна концепція» (ст. гр. К-21 Зурнаджи Р.); «Безробіття молоді в Україні: шляхи та способи подолання» (ст. гр. К-21 Івасечко О.); «Соціальні стандарти в Україні та країнах ЄС» (ст. гр. К-31 Краснопера А.); «Біткойн – різновид  криптовалюти»(ст. гр. К-31  Стельмах Н.).

Доповіді студентів були актуальними, змістовними, цікавими та мали дослідницький характер, відрізнялися своєю оригінальністю.